Crane

Hakkımızda

BAYDIN İNŞAAT olarak mükemmel işçiliğimiz, uygun fiyatlarımız ve olağanüstü sonuçlar sağlama becerimizle gurur duyuyoruz. Kurulduğumuz 1983 yılından bu yana Bursa şehrinde öncü bir İnşaat Şirketi olarak kendimize sektörde iyi isim yapmak ve bu ismi korumak için çok çalıştık.

BAYDIN İNŞAAT deneyimi ve profesyonelliğiyle tanınan Bursa merkezli bir İnşaat Şirketi olarak 1983 yılından beri faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize projelerinin spesifik ihtiyaçlarına ve yönetim gereksinimlerine uygun kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sağlama ilkesiyle çalışmaya devam ediyoruz.

Özel projelerin yanı sıra çeşitli kamu kuruluşlarına 1983'ten beri güncellenmiş fiyatlarıyla yaklaşık 120.000.000 TL tutarında taahhüt gerçekleştirdik ve idarelere teslim ettik.Yüzlerce konutu sahipleriyle buluşturduk.Müşteri memnuniyeti ve yapı kalitesi ilkelerine bağlı olarak ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.


Bursa'da sektördeki en eski şirketlerden biri olan Baydın İnşaat hala ilk gün ki heycanıyla üretmeye ve inşaa etmeye ediyor.


Müşterilerimize her türden ihtiyaçları için çeşitli müteahhitlik hizmetleri sunuyoruz. Projeniz ne olursa olsun, uzman ekibimiz hayallerinizi hayata geçirmeye hazırdır. Hemen arayın, sizin için yapabileceklerimizi anlatalım.

İletişim